Contact Us!

ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ

Rajmund rysuje
Dharma
Percepcja koła

Więcej materiałów na naszym kanale YOUTUBE.

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę 14.10.2018 w sali widowiskowej RCK.

O godz. 11:00 zaprezentujemy spektakl „Kurnik Kultury” w wykonaniu Teatru Lalka w Trasie. Bilety: 8 zł

 

Spektakl o dzieciach i o dorosłych. „Kurnik Kultury” to opowieść, w której afirmowane są takie wartości jak odwaga, miłość, przyjaźń, szczęście… Przedstawienie mówiące o tym, że trzeba sięgnąć daleko w głąb siebie, żeby odnaleźć szczęście oraz o tym, że nie zawsze marzenia spełniają się tak jak byśmy chcieli. Spektakl ma cechy przedstawienia edukacyjnego, w którym dzieci uczą się, że „oaza szczęścia i spokoju” często kryje się tuż za rogiem. A o tym wszystkim opowiedzą Nam podczas swojej kurnikowej podróży dwie Kury: Pani Kura i Pan Kura.

Spektakl adresowany jest do widzów od lat 3.

 

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne.

W trakcie każdego spotkania teatralno-plastyczno-animacyjnego rozdajemy specjalne karty, na których dzieci zbierają pieczątki - za obejrzenie przedstawienia, udział w zajęciach plastycznych i udział w zabawach animacyjnych. Kto zbierze cztery pieczątki, otrzyma od Animatora z BABAKUBY specjalny Dyplom Superstwora! Dziewięć niedziel, dziewięć dyplomów - a na zakończenie teatralnej jesieni - rozlosujemy nagrody specjalne dla tych, którzy zbiorą 7 dyplomów.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Patroni medialni:

www.miastokolobrzeg.pl

www.okkolobrzeg.pl

Gazeta Kołobrzeska

Radio Kołobrzeg