Drukuj

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę 21.10.2018 w sali widowiskowej RCK.

O godz. 11:00 zaprezentujemy spektakl ,, Zaczarowany stół" ( od lat 3 )  w wykonaniu  Teatru Klinika Lalek. Bilety: 8 zł

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza.
W niedzielę 21 października 2018 r. w sali widowiskowej RCK o godz. 11.00 zobaczymy spektakl „Zaczarowany stół” w wykonaniu Teatru Klinika Lalek. Bilety: 8 zł
Jest to spektakl dla najmłodszej publiczności, od 3 roku życia.
Również w tym przedstawieniu  dzieci staną się bohaterami spektaklu, aktorami i animatorami i wyruszą na wyprawę dookoła królestwa Zaczarowanego Stołu. W towarzystwie Króla Dzbana Wielkiego, Królowej Kaneczki i Dworu Filiżanek, udadzą się w podróż na drugi koniec stołu, by odnaleźć zagubioną Księżniczkę, Cukiernicę Słodką. Tylko z nią życie w królestwie może być wspaniałe. Spektakl wyreżyserował Wiktor Wiktorczyk.
Premiera spektaklu „Zaczarowany stół”, przygotowanego przez Wrocławski Teatr dla Dzieci / Teatr Klinika Lalek odbyła się podczas V Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci „Dziecinada” (2017 r.).

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne. 
W trakcie każdego spotkania teatralno-plastyczno-animacyjnego rozdajemy specjalne karty, na których dzieci zbierają pieczątki - za obejrzenie przedstawienia, udział w zajęciach plastycznych i udział w zabawach animacyjnych. Kto zbierze cztery pieczątki, otrzyma od Animatora z BABAKUBY specjalny Dyplom Superstwora! Dziewięć niedziel, dziewięć dyplomów - a na zakończenie teatralnej jesieni - rozlosujemy nagrody specjalne dla tych, którzy zbiorą 7 dyplomów.
Serdecznie zapraszamy.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patroni medialni:
www.miastokolobrzeg.pl
www.okkolobrzeg.pl
Gazeta Kołobrzeska
Radio Kołobrzeg

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6