Contact Us!

ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ

Rajmund rysuje
Dharma
Percepcja koła

Więcej materiałów na naszym kanale YOUTUBE.

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza.

W niedzielę 28 października 2018 r. w sali widowiskowej RCK o godz. 11.00 zobaczymy spektakl „Ignatek szuka przyjaciela” w wykonaniu Teatru Lalki „Tęcza”. Bilety: 8 zł

 

Ignatek to sympatyczny kościotrup. Sam jednak uważa się za brzydkiego… W dodatku jest szkieletem – ciężko w takiej sytuacji znaleźć przyjaciół. Pierwsze wyjście do szkoły, do przedszkola – to zawsze spotkanie nowych ludzi, wśród których trzeba odnaleźć siebie. Dzieci same decydują: komu podać rękę, z kim kopać piłkę, dzielić klocki. Sytuacja ta może być bardzo trudna, zwłaszcza, jeżeli po raz pierwszy doświadcza się odrzucenia. Historia Ignatka to opowieść o uważnym patrzeniu i o odkrywaniu piękna w tym, co dookoła. Uczy konfrontować marzenia z rzeczywistością i doceniać to, co nas spotyka.

Spektakl adresowany jest do widzów od lat 3.

 

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne.

W trakcie każdego spotkania teatralno-plastyczno-animacyjnego rozdajemy specjalne karty, na których dzieci zbierają pieczątki - za obejrzenie przedstawienia, udział w zajęciach plastycznych i udział w zabawach animacyjnych. Kto zbierze cztery pieczątki, otrzyma od Animatora z BABAKUBY specjalny Dyplom Superstwora! Dziewięć niedziel, dziewięć dyplomów - a na zakończenie teatralnej jesieni - rozlosujemy nagrody specjalne dla tych, którzy zbiorą 7 dyplomów.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Patroni medialni:

www.miastokolobrzeg.pl

www.okkolobrzeg.pl

Gazeta Kołobrzeska

Radio Kołobrzeg