ODWOŁANY - Koncert świąteczny Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej

Sobota, 17.12.2022 at 18:00

Koncerty

Informacja o cenie

35 zł (normalne i w w dniu koncertu), 30 zł (ulgowe / Karta Mieszkańca)

Miejsce wydarzenia

Regionalne Centrum Kultury
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

Jak śpiewa się kolędy na różnych krańcach świata i w różnych kulturach będzie się można przekonać podczas koncertu świątecznego przygotowanego przez Kołobrzeską Orkiestrę Zdrojową.

W sobotę 17 grudnia zabrzmi więc m.in. hawajska "Mele Kalikimaka", ukraińska "Szczedryk", angielska "Jingle Bells", hollywoodzka "Let it Snow", ale również rodzima "Mizerna Cicha" czy związana z Kołobrzegiem pastorałka napisana przez dyrygenta orkiestry Jacka Kujawskiego "Bądźmy dobrzy". Oraz wiele innych, dla wprowadzenia Państwa w świąteczny nastrój, ale nie mimochodem podczas świątecznej bieganiny w sklepach, raczej w chwili spokoju, relaksu sprzyjających "ładowaniu świątecznych akumulatorów" na nadchodzący po koncercie tydzień oraz na całe Święta.

Muzyczną pocztówką w wykonaniu Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej chcielibyśmy naszej drogiej publiczności życzyć udanych Świąt i wspaniałego czasu wypoczynku, a swoje życzenia dorzucają członkowie Orkiestry, kwartetu smyczkowego, wraz z dyrygentem Jackiem Kujawskim, prowadzącą koncert Małgorzatą Maj oraz solistami: Katarzyną Klukowską i Dawidem Tenderendą. W programie koncertu znajdzie się również niespodzianka w postaci występu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu w formie chóru oraz chóru z towarzyszeniem orkiestry.

  • Bilety do nabycia w kasie RCK, w cenie 35 zł (normalne i w w dniu koncertu), 30 zł (ulgowe / Karta Mieszkańca). Zapraszamy!
  • 17 grudnia 2022, godz. 18.00 , sala widowiskowa RCK