lista wydarzeń

Spektakl "Akompaniator"

Piątek, 22 październik 2021 g. 19:00

Kołobrzeg Teatr

Po ogromnym sukcesie spektakli: "Związek otwarty" i "Przyszedł mężczyzna do kobiety" czas na trzecią propozycję znakomitego duetu aktorskiego BTD: Żanetty Gruszczyńskiej - Ogonowskiej i Wojciecha Rogowskiego.

Tym razem to "Akompaniator" Anny Burzyńskiej, wspaniała komedia z elementami makabreski, nagłymi zwrotami akcji i mistrzowskimi pojedynkami aktorskimi.

Szczegóły wydarzenia

Kiermasz wyrobów artystycznych

Sobota, 23 październik 2021 g. 9:00

Kołobrzeg Spotkania

W holu RCK razem z Giełda Staroci odbędzie się Kiermasz Wyrobów Artystycznych.

Szczegóły wydarzenia

Giełda staroci

Sobota, 23 październik 2021 g. 10:00

Kołobrzeg Spotkania

Wszyscy, którzy interesują się historią, szukają wiedzy, zbierają oryginalne pamiątki albo drobiazgi z "duszą", powinni odwiedzić Giełdę staroci. A więc do zobaczenia w RCK.

Szczegóły wydarzenia

Wesele

Sobota, 23 październik 2021 g. 19:00

Kołobrzeg Kino

Wesele Anno Domini 2021. Gromada podchmielonych gości szaleje na parkiecie w rytm disco polo, druhny zacięcie rywalizują ze sobą w konkursach, ktoś nagrywa wideo życzenia dla młodej pary.

Wesele jakich wiele, jednak pod pozorem dobrej zabawy kryje się gorzka prawda o nas. Panna młoda w zaawansowanej ciąży (Michalina Łabacz), zdecydowana na emigrację, z rosnącym niepokojem obserwuje wybryki męża.

Szczegóły wydarzenia

Śnieżka - Teatr Tęcza

Niedziela, 24 październik 2021 g. 11:00

Kołobrzeg Teatr

"Śnieżka” w reżyserii Tomasza Mana. Znana historia, a jednak opowiedziana inaczej.

Tytułowa bohaterka buntuje się na rockową nutę, przebiegła Królowa knuje jak zwykle, Krasnoludki - jak to Krasnoludki… chcą mieć posprzątane i ugotowane. A Król? Król na wojnie.

Szczegóły wydarzenia