Events on piątek, 3 wrzesień 2021

lista wydarzeń

Alejka Kolekcjonerska

Sobota, 22 maj 2021 - niedziela, 19 wrzesień 2021

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce.

Szczegóły wydarzenia

Wystawa fotografii Eli Waszczuk

Piątek, 3 wrzesień 2021 - sobota, 16 październik 2021

Kołobrzeg Wystawy

Moja intymna przestrzeń daje mi możliwość współdziałania z Naturą. Wiele się od niej nauczyłam. Mimo pandemii zasiała też we mnie ziarno spokoju i ufności do świata.

Słoneczne światło wołało, by iść mu naprzeciw i oglądać świat takim, jakim nikt go tu jeszcze nie widział.

Szczegóły wydarzenia

Obrazowisko 6.0

Piątek, 3 wrzesień 2021 g. 19:00

Kołobrzeg Koncerty

Po blisko dwuletniej przerwie Plaża Zachodnia oraz RCK Kołobrzeg zapraszają na kolejną, szóstą już edycję cyklu "Obrazowisko" w ramach, którego prezentowane są współczesne oblicza muzyki elektronicznej i eksperymentalnej z towarzyszącymi jej autorskimi prezentacjami art video.

Pierwsza edycja "Obrazowiska" odbyła się w 2016 roku. Dotychczas w ramach cyklu występowali m.in. Ak Uki, mothertape, Pleq, micromelancolie, Passive Status, Grupa Etyka Kurpina, Tutti Harp czy Sowy Polski.

Szczegóły wydarzenia