Events on sobota, 18 wrzesień 2021

lista wydarzeń

Alejka Kolekcjonerska

Sobota, 22 maj 2021 - niedziela, 19 wrzesień 2021

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce.

Szczegóły wydarzenia

Wystawa fotografii Eli Waszczuk

Piątek, 3 wrzesień 2021 - sobota, 16 październik 2021

Kołobrzeg Wystawy

Moja intymna przestrzeń daje mi możliwość współdziałania z Naturą. Wiele się od niej nauczyłam. Mimo pandemii zasiała też we mnie ziarno spokoju i ufności do świata.

Słoneczne światło wołało, by iść mu naprzeciw i oglądać świat takim, jakim nikt go tu jeszcze nie widział.

Szczegóły wydarzenia

Rockin`Birds

Sobota, 18 wrzesień 2021 g. 18:00

Kołobrzeg Koncerty

Kapela powstała w lutym 2018 roku z inicjatywy 3 osób - ojca i syna Piotra i Tomasza Paprockich (gitara i bas) oraz Dariusza Suwady (perkusja). Do składu szybko dołączył Patryk zajmując miejsce za bębnami i pozwalając Darkowi wskoczyć na swój główny instrument - gitarę. 

Szczegóły wydarzenia

Noc kolorów

Sobota, 18 wrzesień 2021 g. 20:00

Kołobrzeg Teatr

Park Teatralny (park przylegający do RCK, w rejonie parku linowego). Noc Kolorów w Kołobrzegu - zaprasza Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Przed nami pierwsza odsłona kołobrzeskiego festiwalu świateł i kolorów - 18 września 2021 odbędzie się Noc Kolorów w Kołobrzegu, gdzie światło i dźwięk odegrają pierwsze skrzypce.

Szczegóły wydarzenia