Events on niedziela, 12 grudzień 2021

lista wydarzeń

Kołobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy

Poniedziałek, 6 grudzień 2021 - czwartek, 23 grudzień 2021

Kołobrzeg Spotkania

6 grudnia rozpocznie się kołobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy, który w tym roku potrwa do 23 grudnia. Na Skwerze Pionierów pojawi się ponad 25 domków jarmarcznych z urozmaiconym asortymentem oraz food trucki. 

Szczegóły wydarzenia

Wystawa autorska Krzysztofa Trzaski "Zodiak - Konstelacje"

Sobota, 11 grudzień 2021 - piątek, 18 luty 2022

Kołobrzeg Wystawy

Wystawa autorska Krzysztofa Trzaski "Zodiak - Konstelacje". Cykl malarski "Zodiak - Konstelacje" jest kontynuacją pracy nad tematyką zodiakalną podjętą przez artystę przed wieloma laty. Obrazy namalowane są w chłodnej kolorystyce błękitno - kobaltowej oraz ciepłej.

Według Dariusz Kalety artysta poprzez te obrazy wprowadza nas w poetykę znaku zodiaku, w którym wszystko się może wydarzyć.

Szczegóły wydarzenia

Spektakl "Takich świąt jeszcze nie było" - Teatr Fuzja

Niedziela, 12 grudzień 2021 at 11:00

Kołobrzeg Teatr

Kontynuacja przygód arcyzabawnego rodzeństwa Zyzi i Dyzia.

Tym razem do niesfornych dzieciaków dołącza nierozłączna para - Święty Mikołaj wagi sumo oraz rapujący Renifer. Przeplatające się perypetie z Laponii oraz polskiego domu pozwolą widzom odkryć święta Bożego Narodzenia na nowo!

Szczegóły wydarzenia

Kołobrzeska Orkiestra Zdrojowa - W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE

Niedziela, 12 grudzień 2021 at 18:00

Kołobrzeg Koncerty

Od pierwszych dni grudnia, czy tego chcemy czy nie, w sklepach brzmią piosenki przywołujące nadchodzące wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia, wyjątkowy czas w roku. Również Regionalne Centrum Kultury przygotowało dla Kołobrzeżan koncert "W świątecznym klimacie”, który zamiast rozproszyć nas podczas świątecznych zakupów, będzie raczej okazją do wytchnienia i relaksu w przedświątecznych przygotowaniach.

Szczegóły wydarzenia