Events on niedziela, 19 grudzień 2021

lista wydarzeń

Kołobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy

Poniedziałek, 6 grudzień 2021 - czwartek, 23 grudzień 2021

Kołobrzeg Spotkania

6 grudnia rozpocznie się kołobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy, który w tym roku potrwa do 23 grudnia. Na Skwerze Pionierów pojawi się ponad 25 domków jarmarcznych z urozmaiconym asortymentem oraz food trucki. 

Szczegóły wydarzenia

Wystawa autorska Krzysztofa Trzaski "Zodiak - Konstelacje"

Sobota, 11 grudzień 2021 - piątek, 18 luty 2022

Kołobrzeg Wystawy

Wystawa autorska Krzysztofa Trzaski "Zodiak - Konstelacje". Cykl malarski "Zodiak - Konstelacje" jest kontynuacją pracy nad tematyką zodiakalną podjętą przez artystę przed wieloma laty. Obrazy namalowane są w chłodnej kolorystyce błękitno - kobaltowej oraz ciepłej.

Według Dariusz Kalety artysta poprzez te obrazy wprowadza nas w poetykę znaku zodiaku, w którym wszystko się może wydarzyć.

Szczegóły wydarzenia

Giełda Staroci i Rozmaitości

Sobota, 18 grudzień 2021 - czwartek, 23 grudzień 2021

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera zaprasza na Bożonarodzeniową Giełdę Staroci i rozmaitości w dniach 18-23 grudnia 2021, w godz. 10.00 - 15.00. Hol RCK ul. Solna 1.

W niezwykłym świątecznym klimacie kołobrzescy kolekcjonerzy staroci (i nie tylko) zaprezentują swoje zbiory w gościnnym holu Regionalnego Centrum Kultury.

Szczegóły wydarzenia

Spektakl "Mikołaj, który zapomniał..." - Teatr Lalki Tęcza

Niedziela, 19 grudzień 2021 at 11:00

Kołobrzeg Teatr

Czy wyobrażacie sobie, że Mikołaja, może dotknąć amnezja? Co się wówczas stanie? Czy nadejdą święta i czy dzieci dostaną prezenty?

W obliczu zagrożenia, wszyscy muszą pomóc w odzyskaniu utraconej pamięci... A najbardziej nasi widzowie… Obejrzyjcie historię zapracowanego Mikołaja, który uderzył się w... głowę, i przekonajcie się co z tego wynikło…

Szczegóły wydarzenia

Koncert GRUDNIOWA OPOWIEŚĆ

Niedziela, 19 grudzień 2021 at 18:00

Kołobrzeg Koncerty

Zapraszamy na „Grudniową Opowieść” snutą smyczkami muzyków szczecińskiej kameralnej Baltic Neopolis Orchestra akcentowaną klawiszami fortepianu, na którym zagra Pamela Tan Nicholson, artystka zapraszana na koncerty, recitale i występy muzyki kameralnej do słynnych sal koncertowych, a także niezwykłych miejsc w ponad 40 krajach.

Szczegóły wydarzenia