Events on sobota, 29 styczeń 2022

lista wydarzeń

Wystawa autorska Krzysztofa Trzaski "Zodiak - Konstelacje"

Sobota, 11 grudzień 2021 - piątek, 18 luty 2022

Kołobrzeg Wystawy

Wystawa autorska Krzysztofa Trzaski "Zodiak - Konstelacje". Cykl malarski "Zodiak - Konstelacje" jest kontynuacją pracy nad tematyką zodiakalną podjętą przez artystę przed wieloma laty. Obrazy namalowane są w chłodnej kolorystyce błękitno - kobaltowej oraz ciepłej.

Według Dariusz Kalety artysta poprzez te obrazy wprowadza nas w poetykę znaku zodiaku, w którym wszystko się może wydarzyć.

Szczegóły wydarzenia

Giełda staroci

Sobota, 29 styczeń 2022 at 9:30

Kołobrzeg Spotkania

Jak zwykle, od wielu lat, można podziwiać i nabywać starocie i inne ciekawe, oryginalne przedmioty.

Jest tam dosłownie wszystko. Porcelana, figurki, rzeźby, zegary, monety, medale, stare winyle, srebra, naczynia, porcelana, stara broń, kamienie, minerały, bursztyn.

Szczegóły wydarzenia

Koncert Chóru CANTORES COLABREGAE

Sobota, 29 styczeń 2022 at 19:00

Kołobrzeg Koncerty

Zapraszamy na koncert dawno już nie słyszanego w Kołobrzegu chóru „Cantores Colabregae”. Sytuacja związana z pandemią zmieniła nieco sytuację amatorskich chórów, w składzie których przeważają seniorzy.

To jednak nie znaczy, że ich działalność została zawieszona. Pasjonaci muzyki chóralnej dalej spotykają się na próbach, biorą udział w warsztatach, doskonalą swoje umiejętności i przygotowują repertuar.

Chór "Cantores Colabregae” minionej jesieni osiągnął prawdziwy sukces zdobywając GRAND PRIX VII Międzynarodowych Muzycznych Zmagań Seniorów w Szczecinie, organizowanych przez Fundację Morze Kultury. A to tylko jeden z wielu laurów.

Szczegóły wydarzenia