Alejka Kolekcjonerska

Sobota, 22 maj 2021 - niedziela, 19 wrzesień 2021

Spotkania

Informacja o cenie

za darmo

Miejsce wydarzenia

Alejka kolekcjonerska na Skwerze Pionierów
Skwer Pionierów
Kołobrzeg, 78-100

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce.

Można podziwiać, poznać nieco historii, porozmawiać z pasjonatami kolekcjonerstwa, ale również nabyć oryginalną pamiątkę, lub upominek dla najbliższych.

Alejka Kolekcjonerska stwarza również możliwość dotarcia do cennych rodzinnych pamiątek, które zdarzają się już coraz rzadziej - odnaleziony tego typu przedmiot można przynieść, uzyskać informacje na temat jego wartości, wycenić monety itp.

Nie można trafić lepiej, bowiem członkowie klubu zrzeszeni są w oddziałach terenowych Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, głównie koszalińskiego.

Mają również spore doświadczenie - prowadzony obecnie przez prezesa Witolda Łukawskiego klub w ubiegłym roku z dumą odnotował 20-ty rok swojej działalności w Kołobrzegu.

Stoiska wystawiennicze (charakterystyczne biało-niebieskie namioty) zlokalizowane są na Skwerze Pionierów i czynne codziennie w godz. od 10.00 - 18.00 (w pierwszym dniu tj. 22.05 od godzin popołudniowych).

Prosimy odwiedzających o zachowanie dystansu społecznego i stosowanie się do aktualnie obowiązujących zaleceń epidemicznych w trosce o bezpieczeństwo wystawiających i odwiedzających w okresie trwającej pandemii.

Zapraszamy na Alejkę Kolekcjonerską!