Oto człowiek - spektakl baletowy

środa, 30 czerwiec 2021

Teatr

Informacja o cenie

10 zł

Miejsce wydarzenia

Sala widowiskowa
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

W środę, 30 czerwca zapraszamy na wydarzenie organizowane przez International Dance Academy w Kołobrzegu. Tego dnia zaprezentujemy premierowy spektakl baletowy p.t.: „Oto człowiek” w choreografii Karoliny Cichy-Szromnik i wykonaniu uczniów szkoły.

Przedsięwzięcie, jak czytamy w libretto, opowiada o genezie człowieczego losu. Początku, który często sprawia, że tracimy kontakt z miłością pojmowaną taką, jaka jest w rzeczywistości oraz o konsekwencjach tego procesu. Wskazuje również, że to do nas należy decyzja, czy chcemy ten kontakt odnaleźć. "Oto człowiek" jest zatem podróżą w głąb nas samych.

30 czerwca odbędą się 2 spektakle: o godz. 17.00 i 18.30. Przed drugim występem zostanie wyświetlony zostanie film projektowy p.t.: "Youth, Dance & Video" zrealizowany pod koniec 2020 r. przez International Dance Academy w Kołobrzegu na zaproszenie UNESCO - sekcja tańca CID w Paryżu.

Produkcja ta została uznana przez tę organizację za jedną z najbardziej wartościowych pod względem propagowania idei UNESCO, w kategorii Education for All (ang. Edukacja dla wszystkich). Warto zaznaczyć, że film współtworzyły dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego "Okruszek" w Kołobrzegu.

Termin i miejsce spektaklu:

30.06.2021 r. (środa), godz. 17:00 i 18:30, sala widowiskowa Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie RCK, ul. Solna 1. Bilety będą w sprzedaży w najbliższym czasie.