Spektakl "Mój Przyjaciel Pies"

środa, 21 lipiec 2021 g. 17:00

Teatr

Informacja o cenie

Wstęp wolny w ramach Wakacyjnego Teatralnego Elementarza

Miejsce wydarzenia

Scena Plenerowa RCK
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Wakacyjny Teatralny Elementarz. W środę 21 lipca 2021 o godz. 17.00 na scenie plenerowej RCK zaprezentujemy spektakl „Mój przyjaciel Pies” w wykonaniu TeatRyli z Poznania.

Spektakl teatru TeatRyle to pełne humoru przedstawienie dla małych dzieci. W głębi lasu Troskliwy Tata Niedźwiedź przygotowuje swemu synkowi jajecznicę. Brak zgodnej z przepisem liczby jaj wywołuje całą lawinę zdarzeń. Mały Miś w drodze po brakujące jajko spotyka głodnego i bezdomnego Psa.

Bardzo chciałby go zabrać do domu ale Tata stanowczo odmawia przyjęcia go pod swój dach. Jajecznica spada na ziemię. Nawet ocalałe jajko płata figla i nie staje się dla misiów kolacją. Wreszcie pojawia się podstępny Lis, wprowadzając wielkie zamieszanie. Czy małemu Misiowi uda się zaprzyjaźnić z psem? Czy tata zgodzi się by pies zamieszkał u nich pod łóżkiem?

Jaką rolę odegra pojawienie się groźnego i podstępnego Lisa? Tego dowiecie się oglądając nasze przedstawienie. Zdradzimy tylko, że Przyjaźń zwycięża!

  • Reżyseria - Mariola i Marcin Ryl - Krystianowscy
  • Występują - Mariola i Marcin Ryl - Krystianowscy
  • Spektakl dla dzieci od lat 3
  • Wstęp wolny

Dofinansowano z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg, Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Kołobrzegu na 2021 r.