Koncert karnawałowy Bydgoskich solistów Arte Con Brio pt. "Przetańczyć całą noc"

Sobota, 15 styczeń 2022 at 19:00

Koncerty

Informacja o cenie

55 zł normalne i w dniu koncertu
45 zł ulgowe / Karta Mieszkańca
Bilety do nabycia w kasie RCK

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Regionalne Centrum Kultury - sala widowiskowa
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

Zapraszamy na koncert karnawałowy w wykonaniu "Bydgoskich Solistów ARTE CON BRIO" działających na polskich scenach od ponad dwudziestu lat. Formacja skupia gwarantujących najwyższą jakość artystyczną instrumentalistów, wokalistów, konferansjerów - artystów z całego kraju.

Koncertuje na znaczących estradach Polski i Europy jako: Kwartet Smyczkowy, Zespół Muzyki Popularnej, Zespół Kameralny Muzyki Klasycznej, Orkiestra Bydgoskich Solistów "ARTE CON BRIO", prezentując zróżnicowany repertuar i style muzyczne - od baroku do współczesności.

W Kołobrzegu usłyszmy solistów z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego, którzy w prawdziwie wiedeńskim stylu wprowadzą publiczność w nowy, kulturalny rok. Nie zabraknie więc fragmentów takich dzieł jak "Księżniczka czardasza", "Hrabina Marica", "Wesoła wdówka", "Ptasznik z Tyrolu", "La Traviata", kompozycji klasyków oraz kilku niespodzianek.

Zapraszamy w sobotę 15 stycznia o godz. 19.00 do sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury. Bilety w cenie 55 zł normalne i w dniu koncertu, 45 zł ulgowe / Karta Mieszkańca, do nabycia w kasie RCK.

KONCERT KARNAWAŁOWY "BYDGOSKICH SOLISTÓW ARTE CON BRIO" pt. "PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC"

15 stycznia 2022 r. (sobota), godz. 19.00, sala widowiskowa RCK