Kto tam? - Teatr Uszyty

Niedziela, 16 styczeń 2022 at 11:00

Teatr

Informacja o cenie

18 zł normalny
14 zł ulgowy / Karta Mieszkańca

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Regionalne Centrum Kultury - sala widowiskowa
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

Teatr Uszyty powstał z niczego. A właściwie ze wszystkiego co niezbędne: z miłości do teatru, lalek i pracy rzemieślniczej.

Teatr Uszyty Katarzyna i Andrzej Kopczykowie, tworzą przy użyciu igły, młotka, talentu, śrubek, nitek, energii, wiertarki, pomysłów, tkanin, piły, wyrzynarki i humoru.

Spektakl "Kto tam?”

Mały, niebieski Zajączek - główny bohater przedstawienia, wprowadza najmłodszego widza w magiczny świat teatru lalek i niezwykłych dźwięków. Stworzony na oczach dzieci Zajączek nie chce być sam, pragnie poznać inne zwierzęta, by się z nimi zaprzyjaźnić. Ale czy mu się to uda?

Przekonajcie się sami. Kolejni bohaterowie przychodzą do widza przez tajemnicze drzwi, a każdy bohater ma jakąś ukrytą tajemnicę, zagadkę, sztuczkę... Warstwę plastyczną cechuje estetyczna synteza i spokojna kolorystyka, która wpływa na kształtowanie wrażliwości plastycznej i emocjonalnej widzów. Po spektaklu dzieci mają okazję poznać Teatr Uszyty „od podszewki” i uczestniczyć w niezwykłym wywiadzie ze zwierzętami...

Zabawa ma charakter żartobliwy i spontaniczny, mówimy o prawdziwych zwyczajach zwierząt, opowiadamy historie z nimi związane, staramy się uwrażliwiać dzieci na problemy ludzi i zwierząt.