Chopinowska Reprezentacja Polski - Kamil Pacholec

Sobota, 5 luty 2022 at 19:00

Koncerty

Informacja o cenie

60 zł (normalne i w dniu koncertu)
50 zł (ulgowe / Karta Mieszkańca)

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Regionalne Centrum Kultury - sala widowiskowa
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

Recital najpiękniejszych kompozycji Fryderyka Chopina w wykonaniu Kamila Pacholca - finalisty XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie 5 LUTEGO 2022 r., godz. 19.00, SALA WIDOWISKOWA RCK.

W programie m. in. Mazurki z opusu 30 oraz Polonez fis-moll z opusu 44.

Kamil Pacholec urodził się 11 listopada 1998 r. W 2017 roku rozpoczął studia na Akademii Muzycznej w Katowicach u Wojciecha Świtały. Od 2019 roku jest studentem klasy fortepianu Ewy Pobłockiej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Brał udział w mistrzowskich kursach prowadzonych m.in. przez Arie Vardiego, Pavla Gililova, Andrzeja Jasińskiego, Katarzynę Popową-Zydroń. Jest laureatem wielu konkursów pianistycznych, m.in. I miejsca w XLVII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina, I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Livorno, II miejsca oraz nagród specjalnych na XI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. I.J. Paderewskiego w Bydgoszczy. Koncertował w Polsce, Francji, Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Bilety w cenie: 60 zł (normalne i w dniu koncertu), 50 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kaksie RCK i na kupbilecik.pl.