Recital kompozycji Fryderyka Chopina w wykonaniu Jakuba Kuszlika

Sobota, 5 marzec 2022 at 19:00

Koncerty

Informacja o cenie

60 zł (normalne i w dniu koncertu)
50 zł (ulgowe / Karta Mieszkańca)

Miejsce wydarzenia

Regionalne Centrum Kultury
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

Recital najpiękniejszych kompozycji Fryderyka Chopina w wykonaniu Jakuba Kuszlika - laureata XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie.

5 MARCA 2022 r., godz. 19.00, SALA WIDOWISKOWA RCK

Zapraszamy serdecznie na drugi koncert z mini-cyklu „Chopinowska Reprezentacja Polski”, w którym tym razem wystąpi laureat XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie, Jakub Kuszlik.

Urodzony 23 grudnia 1996 r. pianista obecnie kształci się pod kierunkiem Katarzyny Popowej-Zydroń w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Jest laureatem II nagrody na Międzynarodowym Konkursie im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy i na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Hilton Head oraz III nagrody na Międzynarodowym Konkursie „Top of the World” w Tromso. W 2017 r. wystąpił z recitalem chopinowskim w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie. Rok później, wraz z orkiestrą Filharmonii Narodowej wykonał Koncert fortepianowy a-moll op. 17 Paderewskiego. Występował także w licznych krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Norwegii i na Islandii, a także w Japonii i USA.

Bilety w cenie: 60 zł (normalne i w dniu koncertu), 50 zł (ulgowe / Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl.