Festiwal Rybny

Sobota, 2.09.2023 at 14:00

Festiwale

Informacja o cenie

wstęp wolny

Miejsce wydarzenia

Port Rybacki
ul. Szyprów 1
Kołobrzeg, 78-100

Wszystkich miłośników smaków i rybackiego klimatu zapraszamy na Festiwal Rybny, który odbędzie się w sobotę 2 września 2023 r. w Porcie Rybackim na ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu.

Startujemy o godz.14:00. W programie: konkurs kulinarny połączony z degustacją potraw rybnych, strefa zabaw dla najmłodszych, energetyczne szanty, występy lokalnych młodych artystów, a także loteria "Szczęśliwy Los" z ilością 700 nagród.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka publiczna prowadzona przez PSONI. Dochód z niej przeznaczony będzie na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez PSONI Koło w Kołobrzegu.

Festiwal zakończy koncert Tomka Makowieckiego!

Dołączcie do nas na Festiwalu Rybnym i zanurzcie się w morskiej przygodzie! Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska.

Festiwal Rybny współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego oraz Budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego.

Festiwal Rybny współorganizowany jest przez Zarząd SRLGD "Morze i Parsęta", Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w Kołobrzegu oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.