Dance Journey

Wtorek, 2.04.2024 at 18:00

Spotkania

Miejsce wydarzenia

Laboratorium Kultury Adebar
Armii Krajowej 12
Kołobrzeg, 78-100

"Dance Journey", czyli taneczna podróż to nie tylko dobra impreza.

To przestrzeń wspólnych spotkań, odkrywania uzdrawiającego i magicznego połączenia muzyki, ruchu i świadomości. Jest to niesamowita możliwość ekspresji, oczyszczenia i pozbycia się tego, co niepotrzebne, połączenia się z ciałem i sercem nie poprzez umysł, ale poprzez duszę.
Muzyka zabierze nas w podróż aby wszystko, co powinno się pojawić i co wymaga wyjaśnienia, zostało uwolnione poprzez ruch i taniec. I mam nadzieję, że wasze serca się otworzą.
Z głębi serca zapraszam Cię do przyłączenia się do mnie w tworzeniu przestrzeni, w której możesz naładować baterie, nurkować i latać.

Zapraszam na "DANCE JOURNEY"

  • 18:00 - otwieramy bramę, rozgrzewka
  • 18:30 - rozpoczynamy podróż, zamknięcie drzwi.
  • 20:30 - 21:00 lądowanie i integracja.

Proszę zabrać ze sobą maty do jogi i coś do przykrycia na koniec, jeśli macie. Dance Journey będzie prowadzone po angielsku i jeśli zajdzie potrzeba tłumaczone na polski.
Trochę o mnie, jestem Livnat Roif, tancerka, twórczyni, badaczka, przewodniczka ruchu i psychoterapeutka holistyczna ciała. Lubię sięgać głęboko, tworzyć i pozwolić chwili się ujawnić. Lubię czuć wspólnotę jako prawdziwy zwolennik bezpiecznego poczucia, że mogę wejść głębiej w siebie i być tym, kim naprawdę jestem.