BOJĘ SIĘ. I CO TERAZ? CZYLI JAK ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA POMIMO LĘKU

Czwartek, 18.04.2024 at 10:00 - piątek, 19.04.2024

Warsztaty

Miejsce wydarzenia

Laboratorium Kultury Adebar
Armii Krajowej 12
Kołobrzeg, 78-100

Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych ludzi, które uzewnętrzniły się w dpowiedziach udzielonych w anonimowej ankiecie przeprowadzonej wśród uczniów ZS Nr 1 im. H. Sienkiewicza, Laboratorium Kultury ADEBAR zaprasza kołobrzeską młodzież do wzięcia udziału w jednodniowych (do wyboru: 18 lub 19 kwietnia) warsztatach budujących świadomość i rozumienie emocji (ze szczególnym uwzględnieniem lęku) w oparciu o teorię ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania).

Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję nauczyć się adaptacyjnej postawy wobec swoich myśli i uczuć, aby żyć w zgodzie z osobistymi celami i wartościami.

Warsztaty poprowadzi Miram Białek - magister psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, psychoterapeutka prowadzącą terapie indywidualne dorosłych i młodzieży oraz terapię rodzin.

Miriam pracuje integracyjnie w podejściach systemowym i humanistycznym (Gestalt), wykorzystując również techniki poznawczo-behawioralne oraz ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania).

ZAPISY NA WARSZTATY PROSIMY KIEROWAĆ POD ADRES MAILOWY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • 18-19.04.2024 (czwartek - piątek) godz. 10:00
  • "BOJĘ SIĘ. I CO TERAZ? CZYLI JAK ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA POMIMO LĘKU" - warsztaty psychologiczne dla nastolatków

Wstęp wolny - obowiązują zapisy
Laboratorium Kultury Adebar