"WRZUĆ NA LUZ - JAK ZNALEŹĆ CZAS?" warsztaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych

środa, 24.04.2024 at 16:00

Warsztaty

Miejsce wydarzenia

Laboratorium Kultury Adebar
Armii Krajowej 12
Kołobrzeg, 78-100

Nie masz na nic czasu? Czy czas przecieka Ci przez palce? Zanim się obejrzysz, a już kolejny tydzień leci? Obecnie wszyscy pędzą coraz szybciej, a z nimi czas.

Czy jest możliwe, żeby czas zwolnić lub przynajmniej znaleźć kilka dodatkowych chwil? I jak to zrobić? Na te pytania będziemy się starać wspólnie odpowiedzieć w trakcie kolejnego spotkania "Wrzuć na Luz".

Spotkania rozwojowe dla młodzieży licealnej i dorosłych "Wrzuć na luz" to cykl mający na celu promocję zrównoważonego i świadomego stylu życia opartego o zmniejszenie stresów dnia codziennego i spojrzenie na swoje życie z innej perspektywy. Spotkania - połączone z dyskusją oraz krótkimi ćwiczeniami praktycznymi - przybliżą młodzieży oraz dorosłym sposoby radzenia sobie ze stresem na co dzień oraz otworzą nowe horyzonty do poszerzania swojej wiedzy, umiejętności w zakresie samoświadomości myśli, emocji, uczuć oraz ich wpływie na ciało.

Warsztaty "Wrzuć na luz" prowadzi Atimaya Brzostyńska - promotorka świadomego stylu życia, instruktorka medytacji aktywnych i terapii medytacyjnych.

24.04.2024 (środa) godz. 16.00
"WRZUĆ NA LUZ - JAK ZNALEŹĆ CZAS?" warsztaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych
Wstęp wolny
Laboratorium Kultury Adebar