Events on niedziela, 21 maj 2023

Promowane wydarzenia

lista wydarzeń

Alejka Kolekcjonerska

Czwartek, 27.04.2023 - niedziela, 15.09.2024

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce. Można podziwiać, poznać nieco historii, porozmawiać z pasjonatami kolekcjonerstwa, ale również nabyć oryginalną pamiątkę, lub upominek dla najbliższych. Alejka Kolekcjonerska stwarza również możliwość dotarcia do cennych rodzinnych pamiątek, które zdarzają się już coraz rzadziej - odnaleziony tego typu przedmiot można przynieść, uzyskać informacje na temat jego wartości, wycenić monety itp.

Szczegóły wydarzenia

Kolektyw artystyczny "Zmiana" - zrzeszenie studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Piątek, 5.05.2023 - środa, 31.05.2023

Wystawy

Kolektyw artystyczny "Zmiana" to zrzeszenie studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, których połączyła miłość i pasja do sztuki. Jako Kolektyw wierzymy, że sztuka służy nie tylko wypełnianiu estetycznych doznań, ale jest także narzędziem do rozwoju społecznego i kulturalnego.

Szczegóły wydarzenia

Debiuty 2023

Piątek, 12.05.2023 - sobota, 17.06.2023

Wystawy

Wystawa "Debiuty 2023“ jest pokazem nowo przyjętych pasjonatów sztuki do Stowarzyszenia Artystów - Grupa Kołobrzeg. To, co te osoby łączy, to miłość do poszczególnych dyscyplin plastycznych (na ogół jest to malarstwo) oraz pasja - wykonywania dzieł w technice oleju, akrylu i innych technik wodnych, jak również fotografii.

Szczegóły wydarzenia

ATAK CLOWNÓW - Komediowy spektakl dla dzieci

Niedziela, 21.05.2023 at 11:00

Teatr

Niepowtarzalny spektakl dla dzieci, w którym dawno dawno temu... A może wcale nie tak dawno pojawiły się dwie ekscentryczne postaci. Ich przybycie wywołało niesamowite poruszenie wśród mieszkańców planety Ziemia.

Szczegóły wydarzenia

Wernisaż wystawy fotografii "Kołobrzeg oczami młodych"

Niedziela, 21.05.2023 at 18:00

Wystawy

Wernisaż wystawy będącej efektem warsztatów "Rób lepsze zdjęcia telefonem" prowadzonych przez Sandrę Śnieżek, autorkę fotoblogu "Pcham do przodu".

Szczegóły wydarzenia

Spotkanie z Sandrą Śnieżek "Bałam się jechać do Iranu - byłam w błędzie!"

Niedziela, 21.05.2023 at 19:00

Spotkania

Opowieść o lęku przed nieznanym, stereotypach i pokonywaniu własnych barier. Czy Iran to niebezpieczny kraj i jakie są prawa kobiet lub ich brak? Starożytna Persja, była największą i najstarszą kulturą tej części świata, a następnie sercem Jedwabnego Szlaku.

Szczegóły wydarzenia