Events on czwartek, 29 czerwiec 2023

lista wydarzeń

Alejka Kolekcjonerska

Czwartek, 27.04.2023 - niedziela, 15.09.2024

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce. Można podziwiać, poznać nieco historii, porozmawiać z pasjonatami kolekcjonerstwa, ale również nabyć oryginalną pamiątkę, lub upominek dla najbliższych. Alejka Kolekcjonerska stwarza również możliwość dotarcia do cennych rodzinnych pamiątek, które zdarzają się już coraz rzadziej - odnaleziony tego typu przedmiot można przynieść, uzyskać informacje na temat jego wartości, wycenić monety itp.

Szczegóły wydarzenia

Wystawa prac konkursu "Kołobrzeg kandydatem do Europejskiej Stolicy Kultury 2029”

Piątek, 16.06.2023 - piątek, 30.06.2023

Wystawy

Dział Promocji Miasta i Laboratorium Kultury Adebar zapraszają na wernisaż wystawy prac, które wzięły udział w konkursie plastycznym dla dzieci ze szkół podstawowych pod tytułem "Kołobrzeg kandydatem do Europejskiej Stolicy Kultury 2029”.

Szczegóły wydarzenia

KOŁOBRZESKIE NEONY - z pamiętnika seniora

Czwartek, 29.06.2023 at 16:00

Spotkania

"KOŁOBRZESKIE NEONY - z pamiętnika seniora" - spotkanie o historii lokalnego wzornictwa.

Szczegóły wydarzenia

KONCEPT NA GOTOWANIE BEZ STRAT - czyli warsztaty kulinarne zero waste

Czwartek, 29.06.2023 at 18:30

Warsztaty

Czy można ugotować obiad albo przygotować kolację i nie marnować ochoty, czasu, energii i w końcu jedzenia? Czy można - zamiast po prostu gotować - tworzyć potrawy z potrzeby i pasji, z radością przez zabawę?

Szczegóły wydarzenia

Wspomnienie Festiwalu Piosenki Żołnierskiej

Czwartek, 29.06.2023 at 19:00

Koncerty

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza na koncert Wspomnienie Festiwalu Piosenki Żołnierskiej.

Szczegóły wydarzenia