Events from Poranki Młodego Widza category

lista wydarzeń

TeatRyle - "Pyzula"

Niedziela, 26.03.2023 at 11:00

Poranki Młodego Widza

PYZULA - Jeżeli sądzicie państwo, że przedmioty codziennego kuchennego użytku mogą służyć wyłącznie przyrządzaniu potraw, to koniecznie musicie obejrzeć to przedstawienie!

Szczegóły wydarzenia

Teatr Gili Gili "Czuły domek”

Niedziela, 2.04.2023 at 11:00

Poranki Młodego Widza

Wykrzyknik i znak zapytania szukają ciepłego, spokojnego miejsca do życia. Po długiej podróży docierają do opuszczonego Domu, który ma w sobie duszę. Ma w sobie COŚ! Ma w sobie: złość, upartość, radość, chciwość, miłość i smutek.

Szczegóły wydarzenia

Teatr Orzełek "Czarne i białe"

Niedziela, 23.04.2023 at 11:00

Poranki Młodego Widza

Poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu "Kabaretu Starszych Panów". Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej rzeczywistości.

Szczegóły wydarzenia

Teatr Uszyty "Licho nie śpi"

Niedziela, 30.04.2023 at 11:00

Poranki Młodego Widza

Spektakl pełen brzęczących garnków, porzekadeł, zabobonów, trzeszczących skrzypiec i zabawnych rymów, przy udziale instrumentów jarmarcznych.

Ważnym elementem przedstawienia jest teatr cieni, który wprowadza widza w niezwykły świat rusałek, skrzatów i innych lich. Bohaterem przedstawienia jest postać Czarnego Licha, który lubi płatać różne figle i sprawiać kłopoty, ale o tym sza, bo - licho nie śpi...

Szczegóły wydarzenia