Cotygodniowe wydarzenia 23-29 styczeń 2023

środa, 25 styczeń

W trójkącie

środa, 25.01.2023 at 19:00

Kino DKF

"W trójkącie" to nagrodzona Złotą Palmą szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) - tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów. Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl (Harris Dickinson) i Yaya (Charlbi Dean), ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram.

Szczegóły wydarzenia

piątek, 27 styczeń

Koncert pt. "Karnawałowo i sentymentalnie"

Piątek, 27.01.2023 at 19:00

Koncerty

Koncert pt. "Karnawałowo i sentymentalnie" Baltic Neopolis Orchestra pod dyrekcją Emanuela Salvadora, solo na skrzypcach: Karolina Górny, Joanna Rybak i Justyna Grudzień.

Karnawałowo i sentymentalnie Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu rozpocznie nowy rok z muzyką kameralną. Zapraszamy na koncert szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra pod tym samym tytułem w ostatni styczniowy piątek, 27 stycznia na godz. 19.00 do sali widowiskowej. W programie znajdą się Santos Concerto (Joly Braga), Pory roku w Buenos Aires (Astor Piazzolla), Walc i Walc sentymentalny (Piotr Czajkowski) i Tańce rumuńskie (Bela Bartok).

Szczegóły wydarzenia