Cotygodniowe wydarzenia 6-12 luty 2023

poniedziałek, 06 luty

wtorek, 07 luty

środa, 08 luty

Chora na siebie

środa, 8.02.2023 at 19:00

Kino DKF

Na pierwszy rzut oka Signe (w tej roli wschodząca gwiazda skandynawskiego kina Kristine Kujath Thorp, znana polskiej publiczności z filmu "Ninjababy") i Thomas wydają się być idealną parą.

Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego. Kiedy mężczyzna, będący aspirującym artystą, odnosi niespodziewany sukces, równowaga w związku zostaje zachwiana. 

Szczegóły wydarzenia

czwartek, 09 luty

piątek, 10 luty

sobota, 11 luty

Plan na miłość

Sobota, 11.02.2023 at 18:00

Kino DKF

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z Internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny - Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu.

Szczegóły wydarzenia

niedziela, 12 luty

Zadziwiający kot Maurycy

Niedziela, 12.02.2023 at 11:00

Poranki Młodego Widza

"Zadziwiający kot Maurycy" to pierwszy animowany film fabularny oparty na twórczości kultowego pisarza - Terry’ego Pratchetta, którego legendarny cykl "Świat Dysku" sprzedał się w liczbie przeszło 70 milionach egzemplarzy i znajduje się na liście stu najlepiej sprzedających się serii literackich w historii.
Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały.

Szczegóły wydarzenia