DKF - karnety

Drodzy kinomani, w styczniu zapraszamy na 5 seansów filmowych. Obejrzymy filmy: polski ("Powrót do tamtych dni" 5 stycznia), hiszpański kandydat do Oscara ("Szef roku" 8 stycznia) węgierski, ("Im dalej w las tym więcej drzew" 12 stycznia), francusko - belgijski ("Titane" zdobywca Złotej Palmy, 19 stycznia) i niesamowity dokument "Truflarze" (Włochy/Grecja/USA, 26 stycznia).

Po prostu kino światowe we jednym miejscu, oczywiście w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta. Wszystkie seanse rozpoczynają się o godz.19.00. Bilety: 15 zł (normalny), 13 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl

Przypominamy o karnetach na DKF Sztorm. Dlaczego?

  • Każdy seans obejrzycie w najniższej, możliwej cenie (10 zł/seans, gdy pojedynczy bilet ulgowy to koszt 13 zł a normalny: 15 zł).
  • Kupując karnet wybierzecie miejsce na sali kinowej, które w danym miesiącu czekać będzie tylko na Was (karnet jest kinową "miejscówką").
  • Zaoszczędzicie czas unikając oczekiwania w kolejce do kasy przed seansami.

Karnety nie są imienne, zatem jeśli z jakiś powodów nie będziecie mogli wybrać się na film, możecie użyczyć własny komuś innemu. Karnet bez trudu mieści się w portfelu - zawsze możecie mieć go ze sobą. To ważne, ponieważ wstęp na film będzie możliwy po okazaniu karnetu bileterowi.

Karnety dostępne są w godzinach otwarcia kasy RCK. Do zobaczenia w kinie!


[ REPERTUAR ]