Performans - Kultura Dźwięku

Marzysz o karierze aktorskiej? Chcesz występować w kołobrzeskim teatrze? A może pozbyć się tremy i nauczyć publicznych wystąpień? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję!

Udział w zajęciach gwarantuje niesamowitą przygodę ze współczesnym teatrem i jego wieloma odmianami. Od teatru dokumentu, teatru formy, po koncepcje postspektakularne i instalacje audio/video.

Na zajęciach oprócz technik aktorskich, dykcji, emisji głosu i interpretacji, będzie można zapoznać się z technikami improwizacji, głębokiego słuchania czy też plastyki ruchu.

Myślisz o zdawaniu do Akademii Teatralnej? Przyjdź do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Pomożemy w przygotowaniach i procesie rekrutacyjnym.

Prowadzącym zajęcia jest Adam Frankiewicz, doceniany w Polsce i za granicą twórca teatru i performansu. Jego prace pokazywane były w wielu miastach Europy (Kurgan, Madryt, Ryga, Lwów, Berlin i wielu innych).

  • Szczegóły i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału młodzież i dorosłych.