Events from Koncerty category

lista wydarzeń

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod Dyrekcją Agnieszki Duczmal, Jarosław Żołnierczyk - Skrzypce

Niedziela, 2 październik 2022 at 18:00

Koncerty

 

Pomyłki być nie może! Orkiestra Kameralna Polskiego Radia jest jednym z najwspanialszych zespołów naszych czasów... ”The Gazette”, Montreal

Zapraszamy Państwa na prawdziwie koncertowe otwarcie sezonu jesiennego w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia AMADEUS pod dyrekcją bez wątpienia najsłynniejszej polskiej dyrygentki Agnieszki Duczmal, nagrodzonej wieloma prestiżowymi nagrodami w Polsce i na świecie. Tylko w ostatnich latach Agnieszkę Duczmal uhonorowano m.in. Złotym Fryderykiem w kategorii muzyki poważnej za całokształt pracy artystycznej (2018) oraz prestiżową nagrodą Polskiego Radia - Diamentową Batutą za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dyrygentury i rozsławianie polskiej muzyki za granicą (2021).

Szczegóły wydarzenia

Wojtek Mazolewski Quintet

Sobota, 15 październik 2022 at 19:00

Koncerty

Wojtek Mazolewski Quintet - "SPIRIT TO ALL", nowa płyta na nowe czasy. Nowy autorski materiał WMQ jest świadectwem witalności i kreatywności kwintetu, który wyrusza tu na głębokie wody.

"To album nagrany z potrzeby naszego ducha. Mam na myśli nas jako osobne indywidualności, ale także nas jako zespół. Przygotowując się do nagrań czułem jednoczesną świadomość swojej indywidualnej jaźni i połączenia między tym a wszystkim innym. Czułem potrzebę wyrażenia jedności ze wszystkim co mnie otacza. Czuliśmy tą potrzebę także jako zespół i że muzyką możemy wyrazić to najlepiej. Do roku 2020 bardzo dużo koncertowaliśmy na całym świecie.

Szczegóły wydarzenia

Urszula 40-lecie Akustycznie

Sobota, 5 listopad 2022 at 19:00

Koncerty

W tym roku URSZULA obchodzi okrągły jubileusz swojej działalności artystycznej.

Z tej okazji jesienią wyrusza w trasę koncertową URSZULA 40-LECIE AKUSTYCZNIE. Wspólne świętowanie 40 lat działalności artystycznej, to niesamowita dawka potężnej energii.

Szczegóły wydarzenia