Events from Teatr category

lista wydarzeń

Spektakl "Ignatek szuka przyjaciela"

Niedziela, 2 październik 2022 at 11:00

Teatr

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. W niedzielę 2 października 2022 o godz. 11.00 w sali widowiskowej RCK zaprezentujemy spektakl „Ignatek szuka przyjaciela” w wykonaniu Teatru Lalki Tęcza ze Słupska. Po spektaklu spotkanie z aktorami.

Ignatek to sympatyczny kościotrup. Sam jednak uważa się za brzydkiego… W dodatku jest szkieletem – ciężko w takiej sytuacji znaleźć przyjaciół. Pierwsze wyjście do szkoły, do przedszkola – to zawsze spotkanie nowych ludzi, wśród których trzeba odnaleźć siebie.

Szczegóły wydarzenia

TEATRALNY WEEKEND - Pipi pończoszanka

Niedziela, 9 październik 2022 at 11:00

Teatr

Poranki Młodego Widza: "Pipi pończoszanka" Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie

Debiut reżyserski Wojciecha Rogowskiego - aktora BTD. Historia dziewięcioletniej dziewczynki o marchewkowych włosach splecionych w dwa odstające warkocze z mnóstwem piegów na twarzy. Jej zachowanie i wypowiedzi często obnażają hipokryzję dorosłych, dbających bardziej o zewnętrzne pozory niż wyższe wartości.

Ta zadziorna dziewuszka z torbą pełną złotych monet, kroczy przez życie sama bez rodziców i pomocy innych.

Szczegóły wydarzenia

TEATRALNY WEEKEND - Martwa Natura

Niedziela, 9 październik 2022 at 18:00

Teatr

Spektakl teatralny: "Martwa natura" Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie

Kolejna, po cieszących się ogromną popularnością komediach: "Związek otwarty", "Przyszedł mężczyzna do kobiety" i "Akompaniator" kameralna, a jednocześnie przezabawna propozycja Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Tym razem to "Martwa natura" w reżyserii Zdzisława Derebeckiego - czarna komedia z wątkiem kryminalnym i zaskakującymi zwrotami akcji zagrana brawurowo przez czwórkę znakomitych aktorów BTD: Bernadettę Bursztę - Czarnowicz, Żanettę Gruszczyńską - Ogonowską, Zdzisława Derebeckiego i Wojciecha Rogowskiego.

Szczegóły wydarzenia