Events dla lokalizacjiRegionalne Centrum Kultury

lista wydarzeń

Giełda Staroci

Sobota, 1 październik 2022 at 9:30

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera działający przy Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu serdecznie zaprasza na giełdę staroci.

Wszyscy, którzy interesują się historią, szukają wiedzy, zbierają oryginalne pamiątki albo drobiazgi z "duszą", powinni odwiedzić Giełdę staroci. A więc do zobaczenia w RCK.

Szczegóły wydarzenia

A oni dalej grzeszą, dobry Boże!

Sobota, 1 październik 2022 at 18:00

Kino RCK

"A oni dalej grzeszą, dobry Boże!" i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!

Szczegóły wydarzenia

Spektakl "Ignatek szuka przyjaciela"

Niedziela, 2 październik 2022 at 11:00

Teatr

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. W niedzielę 2 października 2022 o godz. 11.00 w sali widowiskowej RCK zaprezentujemy spektakl „Ignatek szuka przyjaciela” w wykonaniu Teatru Lalki Tęcza ze Słupska. Po spektaklu spotkanie z aktorami.

Ignatek to sympatyczny kościotrup. Sam jednak uważa się za brzydkiego… W dodatku jest szkieletem – ciężko w takiej sytuacji znaleźć przyjaciół. Pierwsze wyjście do szkoły, do przedszkola – to zawsze spotkanie nowych ludzi, wśród których trzeba odnaleźć siebie.

Szczegóły wydarzenia

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod Dyrekcją Agnieszki Duczmal, Jarosław Żołnierczyk - Skrzypce

Niedziela, 2 październik 2022 at 18:00

Koncerty

 

Pomyłki być nie może! Orkiestra Kameralna Polskiego Radia jest jednym z najwspanialszych zespołów naszych czasów... ”The Gazette”, Montreal

Zapraszamy Państwa na prawdziwie koncertowe otwarcie sezonu jesiennego w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia AMADEUS pod dyrekcją bez wątpienia najsłynniejszej polskiej dyrygentki Agnieszki Duczmal, nagrodzonej wieloma prestiżowymi nagrodami w Polsce i na świecie. Tylko w ostatnich latach Agnieszkę Duczmal uhonorowano m.in. Złotym Fryderykiem w kategorii muzyki poważnej za całokształt pracy artystycznej (2018) oraz prestiżową nagrodą Polskiego Radia - Diamentową Batutą za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dyrygentury i rozsławianie polskiej muzyki za granicą (2021).

Szczegóły wydarzenia

Paryż, 13. dzielnica

środa, 5 październik 2022 at 19:00

Kino DKF - Dyskusyjny Klub Filmowy

Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje legendę Paryża jako stolicy miłości i seksu. Film "Paryż, 13. dzielnica", który znalazł się w konkursie głównym ostatniego festiwalu w Cannes, opuszcza jednak turystyczne szlaki, by przenieść się tam, gdzie naprawdę bije serce miasta. Gdzie z zawieszonych na najwyższych piętrach wieżowców erotycznych fantazji, z sunącej windami tęsknoty za bliskością i ze śmigających pośród blokowisk młodzieńczych rozczarowań i marzeń powstaje wybuchowy koktajl.

Szczegóły wydarzenia