Events on sobota, 2 wrzesień 2023

lista wydarzeń

Alejka Kolekcjonerska

Piątek, 28.04.2023 - niedziela, 17.09.2023

Kołobrzeg Spotkania

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera serdecznie zaprasza mieszkańców miasta, turystów, gości i kuracjuszy na specjalnie przygotowaną Alejkę Kolekcjonerską - miejsce z przysłowiową duszą, w sercu Kołobrzegu.

To tutaj kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce. Można podziwiać, poznać nieco historii, porozmawiać z pasjonatami kolekcjonerstwa, ale również nabyć oryginalną pamiątkę, lub upominek dla najbliższych. Alejka Kolekcjonerska stwarza również możliwość dotarcia do cennych rodzinnych pamiątek, które zdarzają się już coraz rzadziej - odnaleziony tego typu przedmiot można przynieść, uzyskać informacje na temat jego wartości, wycenić monety itp.

Szczegóły wydarzenia

Wystawa "Synteza Trzy Spojrzenia"

Piątek, 18.08.2023 - sobota, 30.09.2023

Wystawy

Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu Dział Wystawienniczy Galeria Sztuki Współczesnej im. A. i J. Ściesińskich, Galeria Sztuki Orion oraz Autorzy i Kurator zapraszają na wystawę SYNTEZA TRZY SPOJRZENIA.

Szczegóły wydarzenia

Festiwal Rybny

Sobota, 2.09.2023 at 14:00

Kołobrzeg Festiwale

Wszystkich miłośników smaków i rybackiego klimatu zapraszamy na Festiwal Rybny, który odbędzie się w sobotę 2 września 2023 r. w Porcie Rybackim na ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu.

Szczegóły wydarzenia

Ricky Lion & BaKuBa

Sobota, 2.09.2023 at 20:00

Koncerty

Z wielką radością i ekscytacją zapraszamy Was na koncert multikulturowej formacji Ricky Lion & BaKuBa, której muzycy pochodzą z Polski, Białorusi i Turcji, a przewodzi im urodzony w Kongo wokalista i instrumentalista, Ricky Lion.

Szczegóły wydarzenia