Wydarzenia on sobota, 4 październik 2025
Promowane wydarzenia
Katarzyny Adamiak - Jaśnikowskiej i Jarosława Jaśnikowskiego "Dwoje"
Piątek, 19.09.2025 - piątek, 31.10.2025
WystawyW imieniu Twórców i Organizatorów serdecznie zapraszamy na wernisaż (19 września 2025 r.) oraz wystawę prac Katarzyny Adamiak - Jaśnikowskiej i Jarosława Jaśnikowskiego, zatytułowaną „Dwoje”, która potrwa od 19 września do 31 października 2025 r.
- Wernisaż: 19.09.2025 r. godz. 18:00 (piątek)
- Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu
- Termin wystawy: 19.09 – 31.10.2025 r.
Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska i Jarosław Jaśnikowski tworzą w odmiennych, lecz komplementarnych nurtach malarstwa realistycznego, które łączy mistrzowski warsztat i narracyjność. Katarzyna skupia się na intymnych portretach i nastrojowych pejzażach, gdzie światło i przestrzeń stają się nośnikami emocji. Jarosław buduje wizjonerskie kompozycje, pełne detalu w fantastycznej steampunkowej estetyce, otwierając przed widzem światy pełne symboli. Razem ich twórczość układa się w dialog między refleksją wewnętrzną a wyobrażeniem o alternatywnej rzeczywistości.
Zajęcia teatralne
Sobota, 4.10.2025
WarsztatyZapraszamy na bezpłatne zajęcia teatralne z instruktorem Jakubem Zakrzewskim.
Spotykamy się w małej sali teatralnej w RCKu przy ul. Solnej 1.
Warsztaty rysunku i malarstwa
Sobota, 4.10.2025
WarsztatyZajęcia obejmują podstawy rysunku, nie zamykają jednak młodzieży w ramach jednego żmudnego zadania i formatu.
Spotkania mają za zadanie dać młodzieży odwagę w samorealizacji, rozładowanie stresu, nowych technik i narzędzi rysunku i malarstwa spójnych z ich zainteresowaniami.
Wszystko w przyjaznej atmosferze i metodzie współpracy nauczyciela z uczniem.
Zajęcia wokalne
Sobota, 4.10.2025 at 12:00
WarsztatyZapraszamy na bezpłatne zajęcia wokalne z instruktorką Patrycją Tenderendą - Leksińską.
Spotykamy się w małej sali teatralnej w RCKu przy ul. Solnej 1.